Plánované vrhy sheltie /planned litters

 

Březost Lucky potvrzena. Jessie bohužel nezabřezla.
Narození trikolorních a blue-merle štěňátek očekávám v druhé polovině dubna.
Pregnancy of Lucky is confirmed. Jessie unfortunately not pregnant. 
Birth of tricolor and blue-merle puppies I expect in the second half of April.


 

otec: Nightin Gale Koryfej
              CEA +/+ (normal)
                  MDR1  +/- (carrier)
                  
                  PL 0/0
                  41 cm
                  
                  agility MA3  

matka: Let´s Dance Perla z Polabí
              CEA +/- (carrier)
                  MDR1  +/- (carrier)
                  HD A/A
                  ED 0/0
                  PL 0/0
                  37,5 cm
                  pasení IHT 1, závodí v IHT 2
                  agility MA1 (splněno na přestup do         MA2)

Toto krytí bude opakováním vrhu W. Štěňata z tohoto vrhu se Lucky nejvíce povedla.  Opět je to spojení sportovně úspěšných linií. Sestry Kima (Need for Speed Koryfej a Never Give up Koryfej) za krátkou dobu prorazily na vrchol agility. On sám sice tolik nezávodí, ale již složil zkoušku MA3. 
Bude to Lucky poslední vrh.

 

Pokud Vás některý z plánovaných vrhů zaujal, budu ráda, když mě kontaktujete. Napište mi, jaké máte se štěňátkem plány, co je pro Vás důležité a co naopak ne. Také napište něco o Vás a rodině, ve které bude pes žít. Ráda se s Vámi seznámím osobně. Každá "psí" návštěva je u mě vítána.Podle toho, co mi napíšete se pokusím zhodnotit, zda se k vám hodí některé ze štěňátek, které se mi narodí. Závazná rezervace štěňátek je možná nejdříve v 6 týdnech jejich věku, ( ale déle čekající zájemce zohledňuji). Jedině tak můžeme pro ně vybrat ty správné pánečky. Teprve v tomto věku se dají tušit předpoklady jednotlivých štěňátek. Do té doby jsem ale se všemi zájemci v kontaktu, zajímám se o jejich představy o budoucím členovi rodiny a ochotně odpovídám na všechny dotazy :)


Štěňátka u nás mají důslednou socializaci jako důležitý dar do života. Žijí s námi v bytě, kde poznají všemožné zvuky domácnosti. Když trochu povyrostou, rozběhnou se po zahradě, kde dovádějí společně s dospělou smečkou. Poznají okolní svět, jízdu autem, jiná zvířata i lidi. Pokud to genetická vyšetření rodičů jasně nedokládají, podstoupí všechna oční vyšetření. Samozřejmostí je pro nás očkování, odčervení a vybavení očkovacím průkazem či petpasem. Štěňatka označíme mikročipem. Naše přírůstky vychováváme s láskou a máme velkou radost, když můžeme s jejich novými majiteli zůstat v kontaktu.
Potkat se s námi a našimi šeltiemi můžete na závodech agility, pasení, na výstavách i klubových akcích. Rádi Vám uvítáme i u nás doma.


 
Všechna štěňátka od nás mají průkaz původu, který je registrovaný pod FCI.