Plánované vrhy Papillons /planned litters

 


Máme nakryto -další štěňátka papillonků očekáváme v polovině května 2021

 


Next puppies we plan on the midlle of the May 2021.

 


 

Pokud Vás některý z plánovaných vrhů zaujal, budu ráda, když mě kontaktujete. Napište mi, jaké máte se štěňátkem plány, co je pro Vás důležité a co naopak ne. Také napište něco o Vás a rodině, ve které bude pes žít. Ráda se s Vámi seznámím osobně. Každá "psí" návštěva je u mě vítána.Podle toho, co mi napíšete se pokusím zhodnotit, zda se k vám hodí některé ze štěňátek, které se mi narodí. Závazná rezervace štěňátek je možná nejdříve v 6 týdnech jejich věku, ( ale déle čekající zájemce zohledňuji). Jedině tak můžeme pro ně vybrat ty správné pánečky. Teprve v tomto věku se dají tušit předpoklady jednotlivých štěňátek. 


Štěňátka u nás mají důslednou socializaci jako důležitý dar do života. Žijí s námi v bytě, kde poznají všemožné zvuky domácnosti. Když trochu povyrostou, rozběhnou se po zahradě, kde dovádějí společně s dospělou smečkou. Poznají okolní svět, jízdu autem, jiná zvířata i lidi.  Samozřejmostí je pro nás očkování, odčervení a vybavení očkovacím průkazem či petpasem. Štěňatka označíme mikročipem. Naše přírůstky vychováváme s láskou a máme velkou radost, když můžeme s jejich novými majiteli zůstat v kontaktu.

Všechna štěňátka od nás mají průkaz původu, který je registrovaný pod FCI. 


If you are interested in any of the planned litter, I will be glad to contact me by e-mail. Tell me what you plans  with your puppy, what's important to you and what not. Also write something about you and the family in which the dog will live. I like to meet you personally. Every "dog" visit is welcomed in my home.  Reservations are not possible earlier than puppies are 6 weeks old .It's the only way to choose the best candidates for them. In the meantime, however, I have contacts with all those interested, I am interested in their ideas about the future family member and I am willing to answer all the questions:) 

Puppies in our kennel have a consistent socialization as an important gift to life. They live with us in the house, where they know all kinds of household sounds. When they grow up a bit, they run to the garden where they play together with the adult pack. They know the outside world, driving by car, other animals and people.
They are of course vaccinated, deworming and have petpas. Puppies are marked with a microchip.
We educate our children with love. It is important for us to stay in touch with new owners.

All puppies from us have a PEDIGREE, which is registered under the FCI.

 

 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat